1

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Działalność projektowania wnętrz oparta jest na fachowym wykształceniu, znajomości branży i doświadczeniu w zakresie kreowania przestrzeni przyjaznej użytkownikom i zgodnej z ich oczekiwaniami.

Wykonujemy projekty aranżacji wnętrz uwzględniające część graficzną, na którą składają się: wizualizacje 3D, rysunki koncepcyjne, rzuty funkcjonalne aranżacji oraz część budowlaną – rysunki techniczne, zwymiarowane z jasno opisaną technologią oraz specyfikacją materiałową uwzględniającą użyte materiały z podanym składem ilościowym oraz autorskie projekty mebli na zamówienie. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad poszczególnymi etapami realizacji, a branżowcy bez zbędnych pytań wiedzą co mają robić. 

Co Klient otrzymuje?

• profesjonalny, kompleksowy projekt zawierający część graficzną, wizualną odzwierciedlającą  jego upodobania i oczekiwania oraz część wykonawczą, budowlaną, dzięki której dowolna firma wykończeniowa jest w stanie bezbłędnie projekt urzeczywistnić.

• dopasowany do swoich wizji i wymagań projekt, który umożliwia ujrzenie ostatecznego efektu jeszcze przed realizacją. Naszym celem jest maksymalizacja funkcjonalności i estetyki wnętrza składające się na ostateczną satysfakcję.

Projektujemy wnętrza prywatne (domy, mieszkania, pojedyncze pomieszczenia) oraz publiczne takie jak m.in.: biura, restauracje, kawiarnie, puby, sklepy, sale konferencyjne, hotele, salony piękności i odnowy biologicznej, gabinety lekarskie i inne.

 

Stale się rozwijamy i podnosimy jakość oferowanych przez nas usług przez podążanie za trendami oraz rozwiajnie się w zakresie doskonalenia wizualizacji 3D przy użyciu topowego oprogramowania graficznego.

projektowanie wnętrz
projektowanie biur